Натисніть, щоб отримати більше товарів.
Товари не знайдено

Фільтр

Тип виробу
Ціна
Колір
Розмір
Щільність, DEN
Матеріал
Тип панчіх
Тип бюстгальтера
Тип трусів
Країна реєстрації бренду
Фільтр
Gatta

Gatta

Власники бренду Gatta - група компаній Ferax. Це об'єднання почало свою торгову і виробничу діяльність в 1993 році і на сьогоднішній день домоглося величезних успіхів. Текстильна продукція торгової марки добре відома на батьківщині, в Польщі, і набуває все більшої популярності за її межами. Компанія витримує середні ціни, завдяки чому жіночі колготки Gatta доступні практично всім верствам населення Західної Європи і країн СНД. А той факт, що коло країн імпортерів з кожним роком лише зростає - безпосередньо свідчить про незмінно високу якість продукції, що поставляється.

Свої колекції модельєри готують до п'яти основних груп товарів:
Gatta Collant;
Gatta Gracia;
Gatta Medicare;
Gatta Marriage;
Gatta Bodywear.

Лінія Collant дає можливість вибрати якісні фантазійні і класичні колготки і панчохи. Колготки Gatta - це широкий вибір гладких однотонних і візерункових моделей, прикрашених аплікаціями і різноманітними принтами, в багатьох різних кольорах, а не тільки чорному. Квіткові, геометричні, абстрактні принти - задовольнять потреби кожної жінки. Кожна пара жіночих колготок виготовлена з високоякісного нейлону і лайкри, повітропроникні і облягаючі тіло.

У категорію Gracia увійшли вироби, засновані на використанні новітніх розробок в текстильній промисловості. У розповсюджуваних брендом медіа матеріалах можна зустріти висловлювання про те, що носіння колгот Gracia для багатьох замінить походи в СПА салони. І правда, матеріали для виготовлення тут зовсім не прості. Вони містять унікальні волокна, які сприяють поліпшенню кровообігу і допомагають в боротьбі з целюлітом. Купити колготки для вагітних з такими властивостями - буде відмінним рішенням для дівчат і жінок в цей важливий період життя.

Колготки з написом «Gatta Medicare» продовжують лінію інноваційних розробок. Ця лінійка ідеально підійде для жінок, які мають схильність до венозних захворювань.

Окремо від класичних колготок і моделей зі спеціальними ефектами стоїть група товарів Marriage. Сюди увійшли святкові моделі і цілі колекції. В основному, це товари для наречених - ошатні весільні колготки, з мереживами, різноманітними візерунками і імітаціями.

На додаток і без того широкому асортименту бренд випускає під логотипом Bodywear колекції безшовного нижньої білизни і спортивного одягу. Як і колготки, вироби цієї групи не поступаються конкурентам своєю красою і стилем.

Не дивлячись на доступні ціни, бренд радує своїх шанувальників і просто покупців, які вирішили придбати жіночі кігтики від Gatta, відмінною якістю і чудовим зовнішнім виглядом. Сучасний підхід і постійний розвиток - принцип сучасних жінок і стиль роботи компанії.

Детальніше

Меню

Налаштування

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти