Натисніть, щоб отримати більше товарів.
Товари не знайдено

Фільтр

Тип виробу
Виробник
ще... згорнути
Ціна
Колір
Розмір
Щільність, DEN
Матеріал
Особливості
ще... згорнути
Країна реєстрації бренду
Декорування
Призначення
Категорія
Фільтр

Коригувальні колготки

Колекція коригувальних колгот в асортименті інтернет-магазину InSecret.com.ua є лінійку колготок, спеціально призначених ідеально скорегувати і якнайкраще підкреслити жіночий силует.
Широкий асортимент продукції по моделюванню і корекції фігури включає в себе моделі підтримують циркуляцію крові, запобігають варикоз, стягуючі з ефектом Push Up, підтримують без тиску і / або з сильним тиском, що коректують живіт, стегна і / або сідниці, а також колготки для вагітних жінок зі спеціальною підтримуючої вставкою спереду для животика і ззаду для розвантаження хребта, що забезпечить максимально комфортний стан в цей дуже важливий період.

Лінійки коригувальних колгот мають кілька відмінностей від звичайних класичних колгот, крім моделює естетичного дії на фігуру, коригувальні колготки є свого роду курортом для жіночих ніг. Провідні європейські виробники, продукція яких представлена в асортименті нашого магазину, використовують інноваційну технологію Silver Fresh, яка забезпечує комфорт і захист жіночої шкіри. Волокна колгот містять іони срібла, завдяки яким вироби залишаються сухими і свіжими, і неприємна проблема зростання бактерій і грибків стає справою минулого. Ми вважаємо, хто відчуває себе добре, той і має гарний вигляд, що впливає на всі аспекти нашого життя.

Замовити і купити коригувальні колготки ви можете в інтернет-магазині InSecret.com.ua!
Якщо у вас виникли питання - зв'яжіться з нами!

Детальніше

Меню

Налаштування

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти